Přebarvěte si web podle nálady:    Vzhled 1   Vzhled 2   Vzhled 3

Caracal / NABÍDKA SLUŽEB / CORPORATE IDENTITY (jednotný design/jednotný vizuální styl)

CORPORATE IDENTITY (jednotný design/jednotný vizuální styl)

Jednotný design firmy (corporate identity) řeší, jak bude vypadat vzhled vaší prezentace - barvy, tvary a sjednocující grafické prvky. Tedy to, jak bude Vaše firma „vypadat“ navenek. Při správném využití jednotného designu firma působí věrohodněji a kompaktněji.
Jednotný design slouží k rychlému rozpoznání Vaší firmy na reklamních materiálech, tiskovinách, autech a podobně. Jednotný design firmy přispívá též k vytváření Vašeho obrazu v podvědomí veřejnosti (o důležitosti obrazu firmy v podvědomí veřejnosti pojednává článek „Při nákupu rozhodují emoce“ ).
Při vytváření jednotného designu firmy nacházejí velké uplatnění poznatky z psychologie a sociologie (psychologické významy tvarů, barev, výzkumy chování zákazníků a pod.).

Ukázky aplikací naleznete v galeriích na stránkách věnujících se tiskovinám , webu ( Realizované weby ), signmakingu , případně dárkovým předmětům . Na první pohled vždy poznáte, které firmě daná aplikace náleží.

 

Chcete-li vytvořit jednotný design pro svoji společnost nebo produkt, kontaktujte nás prosím na radek@sagita.cz nebo veronika@caracal.cz , tel.: +420 776 025 160

Repliky historických listin

Pro obce, města, muzea i soukromé firmy vytváříme repliky historických listin nebo novodobé certifikáty a děkovné listy na pergamenu i papíru. Pokud chcete něco opravdu exkluzivního, podívejte se na www.replikylistin.cz

 

Sagita

Sagita® - služby pro úspěšné firmy

Komplexní služby v reklamě a marketingu. Manažerské poradenství v oblasti řízení výroby, logistiky, investic, řízení lidí, marketingu a firemní strategie.

 

TEORIE OMEZENÍ

Metoda trvalého zlepšování pro úspěšné firmy - www.teorieomezeni.cz

 

Velko a malo obchod s elektromateriálem

 

 

Velko a maloobchod s elektro materiálem - www.shopelektro.cz