Přebarvěte si web podle nálady:    Vzhled 1   Vzhled 2   Vzhled 3

Caracal / NABÍDKA SLUŽEB / DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY

DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY

Zajímají nás především netradiční dárkové předměty, které zdaleka ne každý dokáže zajistit. Typickým příkladem je dárkové pivo, případně energy drink v plechovkách s firemním potiskem v relativně malých sériích 1 000 - 10 000 ks.

Velice dobře dokážeme řešit situace, kdy je málo času na realizaci dárkových předmětů, nebo když nastane přechodný nedostatek potenciálních firemních dárků. Typickým příkladem byla zakázka na dodání stovek kusů autolékárniček s firemním potiskem na podzim roku 2010 kdy jich byl mezi výrobci nedostatek - od 1.1. 2011 měl začít platit zákon nařizující jiné složení lékárniček v autech. Byl to trochu problém, ale lékárničky jsme sehnali za velmi zajímavou cenu.

Klasické dárkové předměty z katalogů nás moc nezajímají. Dokážeme je samozřejmě bez problémů zajistit, ovšem naše přidaná hodnota je zde minimální. Proto tuto činnost zajišťujeme především pro stálé klienty v rámci celkového servisu.

 

Pro objednávky, nebo více informací nás prosím kontaktujte na radek@sagita.cz nebo veronika@caracal.cz , tel.: +420 776 025 160

Repliky historických listin

Pro obce, města, muzea i soukromé firmy vytváříme repliky historických listin nebo novodobé certifikáty a děkovné listy na pergamenu i papíru. Pokud chcete něco opravdu exkluzivního, podívejte se na www.replikylistin.cz

 

Sagita

Sagita® - služby pro úspěšné firmy

Komplexní služby v reklamě a marketingu. Manažerské poradenství v oblasti řízení výroby, logistiky, investic, řízení lidí, marketingu a firemní strategie.

 

TEORIE OMEZENÍ

Metoda trvalého zlepšování pro úspěšné firmy - www.teorieomezeni.cz

 

Velko a malo obchod s elektromateriálem

 

 

Velko a maloobchod s elektro materiálem - www.shopelektro.cz