Přebarvěte si web podle nálady:    Vzhled 1   Vzhled 2   Vzhled 3

Caracal / NABÍDKA SLUŽEB / GRAFICKÉ LISTY - KALIGRAFIE NA PERGAMEN A RUČNÍ PAPÍR

GRAFICKÉ LISTY - KALIGRAFIE NA PERGAMEN A RUČNÍ PAPÍR

Grafické listy na pergamenu nebo ručním papíře slouží především jako pamětní listy, diplomy, nebo jako luxusní dárkové předměty, případně jako pozvánky pro velmi významné osobnosti (v ukázkách najdete i zvací dopis pro p. prezidenta Václava Klause na Vinofórum - zhotoveno na pergamenu, předáno v rudých sametových deskách - v současné době je dopis uložen v Archivu Pražského hradu).

Pro vytvoření více ekonomických kopií jednoho motivu - například diplomu lze vytvořit první ručně, zdigitalizovat a následně tisknout například na ruční papír.

Kromě této vlastní tvorby umíme též zhotovit repliky historických listin, nebo vedut. O nich více na www.replikylistin.cz .

 

Pro objednávky, nebo více informací nás prosím kontaktujte na radek@sagita.cz nebo veronika@caracal.cz , tel.: +420 776 025 160

Repliky historických listin

Pro obce, města, muzea i soukromé firmy vytváříme repliky historických listin nebo novodobé certifikáty a děkovné listy na pergamenu i papíru. Pokud chcete něco opravdu exkluzivního, podívejte se na www.replikylistin.cz

 

Sagita

Sagita® - služby pro úspěšné firmy

Komplexní služby v reklamě a marketingu. Manažerské poradenství v oblasti řízení výroby, logistiky, investic, řízení lidí, marketingu a firemní strategie.

 

TEORIE OMEZENÍ

Metoda trvalého zlepšování pro úspěšné firmy - www.teorieomezeni.cz

 

Velko a malo obchod s elektromateriálem

 

 

Velko a maloobchod s elektro materiálem - www.shopelektro.cz