Přebarvěte si web podle nálady:    Vzhled 1   Vzhled 2   Vzhled 3

Caracal / NABÍDKA SLUŽEB / NÁVRHY LOGOTYPŮ

NÁVRHY LOGOTYPŮ

Vytvoření loga ať firemního, nebo produktového má své zákonitosti, které je třeba dodržet, má-li logo dlouho a dobře sloužit.

Než vytvoříme logo, potřebujeme důkladně poznat klienta, jeho produkty a trh, na němž se pohybuje.

Věci nejsou posuzovány podle toho jaké jsou, ale jak vypadají. Na jednu stranu vytvářet skvělé logo pro špatnou firmu, nebo nekvalitní výrobek je zbytečná práce - logo je nespasí. Na stranu druhou když má úspěšná firma, nebo výborný produkt špatné logo, zbytečně to oslabuje jejich pozici na trhu.

Loga vytváříme graficky co možná nejjednodušší. Díky tomu jsou snadněji zapamatovatelná, nadčasová, jsou identifikovatelná i v malém provedení (třeba na poštovní známce) a lze je bez problémů přizpůsobit nejrůznějším médiím.

 

Pokud chcete vytvořit logo pro svoji společnost nebo produkt, kontaktujte nás prosím na radek@sagita.cz nebo veronika@caracal.cz , tel.: +420 776 025 160

Repliky historických listin

Pro obce, města, muzea i soukromé firmy vytváříme repliky historických listin nebo novodobé certifikáty a děkovné listy na pergamenu i papíru. Pokud chcete něco opravdu exkluzivního, podívejte se na www.replikylistin.cz

 

Sagita

Sagita® - služby pro úspěšné firmy

Komplexní služby v reklamě a marketingu. Manažerské poradenství v oblasti řízení výroby, logistiky, investic, řízení lidí, marketingu a firemní strategie.

 

TEORIE OMEZENÍ

Metoda trvalého zlepšování pro úspěšné firmy - www.teorieomezeni.cz

 

Velko a malo obchod s elektromateriálem

 

 

Velko a maloobchod s elektro materiálem - www.shopelektro.cz