Přebarvěte si web podle nálady:    Vzhled 1   Vzhled 2   Vzhled 3

Caracal / O NÁS

O NÁS

Historie

Svoji činnost jsme zahájili 1. března v roce 1998. Z mini firmy čítající jednu samostatnou grafičku na volné noze s minimen zakázek se firma postupem času vyvinula v grafické studio Vkgrafika. Z té se v roce 2007 vyčlenila část, která se týkala marketingu a managementu do komunikační agentury Sagita . Důvodem nebyly neshody, ale to, že význam a náplň názvu Vkgrafika nebyl vhodný pro všechny tyto činnosti.

Současnost

V současnosti se od 1. ledna 2011 Vkgrafika mění ze stejného důvodu Vkgrafika na Grafické studio Caracal. Studio Caracal dnes spolupracuje s množstvím špičkových odborníků a dodavatelů a tím získává pro své klienty zajímavé služby a produkty. Samozřejmostí je i manažerské a marketingové poradenství od Sagity .

Firma funguje dodnes jako fyzická osoba (OSVČ), její majitelkou a kreativní ředitelkou je Veronika Kovářová. Studio Caracal je výhradním autorem a dodavatelem grafiky a grafických návrhů pro komunikační agenturu Sagita .

Repliky historických listin

Pro obce, města, muzea i soukromé firmy vytváříme repliky historických listin nebo novodobé certifikáty a děkovné listy na pergamenu i papíru. Pokud chcete něco opravdu exkluzivního, podívejte se na www.replikylistin.cz

 

Sagita

Sagita® - služby pro úspěšné firmy

Komplexní služby v reklamě a marketingu. Manažerské poradenství v oblasti řízení výroby, logistiky, investic, řízení lidí, marketingu a firemní strategie.

 

TEORIE OMEZENÍ

Metoda trvalého zlepšování pro úspěšné firmy - www.teorieomezeni.cz

 

Velko a malo obchod s elektromateriálem

 

 

Velko a maloobchod s elektro materiálem - www.shopelektro.cz